Т строй Інтернет-гіпермаркет будматеріалів
Т строй Інтернет-гіпермаркет будматеріалів
Сімферополь, г. Симферополь, ул. Глинки 80. г. Севастополь, Фиолентовское шоссе 1 (территория з-да МАЯК)

Про нас

Інтернет-гіпермаркет будматеріалів Т лад - це команда досвідчених фахівців своєї справи, команда, яка зарекомендувала себе як надійний постачальник будівельно-оздоблювальних матеріалів не тільки в АР Крим, а й за її межами.
Величезний вибір, постійна наявність товару на складах, оперативна доставка вигідно відрізняють Т лад від інших представників цього ринку.
Дисконтна програма та індивідуальний підхід до корпоративних клієнтів роблять покупку не тільки легкої, але і вкрай вигідною.
Сьогодні все більше і більше користувачів всесвітньої мережі, навіть початківців, вибирають для покупок режим он-лайн.Не бігають з тачками по магазнам в пошуках продовцов, не вмовляють їх занурити в машину, не платять за простій найманого авто.
Ставайте і Ви нашим клієнтом і отримуйте задоволення від покупок.

Товари / Послуги:

Сипучі матеріали Цемент і мінеральні зв'язки Сухі будівельні суміші Лакофарбова продукція Гіпсокартон та комплектуючі Металовироби будівельні Будівельна хімія Системи утеплення стінові блоки, цегла та інше ... Вироби з дерева Сітка рабиця, зварна та ін Покрівля Металопластикові вікна та двері. Інструменти і витратні матеріали Вантажоперевезення

Місто:

Сімферополь, Крим

Адреса компанії:

г. Симферополь, ул. Глинки 80. г. Севастополь, Фиолентовское шоссе 1 (территория з-да МАЯК)

Телефон:

Факс:

+7 (3652) 575 195

Skype:

a-tstroy

Сайт:

www.tstroy.com.ua

Дата заснування:

1996

Керівник:

Андрей Николаевич